Dostępne nowe / używane

Aktualnie posiadamy kilka sztuk samochodów które są dostępne od ręki. Są to samochody z dodatkowymi opcjami wyposażenia zamontowanego w fabryce Luano Camp. Wszystkie inne dodatki można zamontować opcjonalnie według uznania klienta u nas na miejscu lub w zaprzyjaźnionych serwisach . Kampery dostępne na placu przygotowane są do rejestracji; posiadają wszystkie opłaty przewidziane w Polsce.

Przyjmujemy również indywidualne zamówienia od wymagających klientów. Specjalnie wyposażone kampery „do produkcji” w fabryce Rimor powinny być skonfigurowane i zamówione u nas do końca maja każdego roku. Czerwiec jest miesiącem w którym określa się plan produkcyjny na następny rok modelowy, który w przypadku kamperów trwa od 1 września do 31 sierpnia następnego roku. Czas oczekiwania na indywidualnie skonfigurowanego kampera to około 1 rok.

Sprawdź aktualną ofertę na nowe i używane kampery:

Partnerzy

zamknij [x]Informacje dotyczące prywatności.
Ta strona korzysta z plików cookies. Pliki cookies są zapisywane w celach funkcjonalnych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one zapisane w Twoim urządzeniu. Przeczytaj naszą politykę prywatności.