Rimor – seria Kilig

Komfort i funkcjonalność w inteligentnym projekcie Kilig.

W 2023 roku pojawia się nowa gama pojazdów o nazwie Kilig. Są to kolejne modele, mają wiele wspólnych cech, począwszy od niezawodności i funkcjonalności. Są one wynikiem sprawdzonych na przestrzeni czasu technik konstrukcyjnych. W wyborze najlepszych rozwiązań gwarantujących maksymalny komfort kierujemy się naszym doświadczeniem, a wszystko to pod szyldem włoskiego kunsztu.

Kilig ma wiele inteligentnych rozwiązań. Jego konstrukcja w duchu praktyczności i solidności łączy design i funkcjonalność. Przykład? Detal wielofunkcyjnego, podwójnego zastosowania magnetycznego panelu kuchennego, zarówno podczas przygotowywania posiłków, jak i porządkowania przyborów kuchennych.

Poza tym spodobają Ci się również kombinacje kolorów i tkanin oraz kabina kierowcy w modelach profilowych z wbudowanymi schowkami, wykończona miękką w dotyku tapicerką.

Do tego dochodzą dogłębnie przemyślane elementy zewnętrzne, takie jak owiewki nowych modeli niskoprofilowych dopasowane do boków tak, aby zoptymalizować aerodynamikę pojazdu.

Partnerzy

zamknij [x]Informacje dotyczące prywatności.
Ta strona korzysta z plików cookies. Pliki cookies są zapisywane w celach funkcjonalnych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one zapisane w Twoim urządzeniu. Przeczytaj naszą politykę prywatności.