Rimor – seria Evo

Evo jest najbardziej innowacyjnym przejawem tradycji Rimor.

Sportowy styl, praktyczne rozwiązania i nowoczesny design sprawiają, że Evo to idealna oferta dla każdego.

Od gór po morze, od wsi po miasto – docenisz wysokiej jakości wyposażenie i komfort jazdy, nie wspominając o wszystkich możliwościach dostosowania do twoich indywidualnych potrzeb.

Istnieją dwie wersje zabudowy alkowy poniżej 7 metrów – zaskakujący Evo Sound z 6 homologowanymi siedzeniami do jazdy i 7 łóżkami do spania oraz Evo 5 z 6 homologowanymi siedzeniami do jazdy i 6 łóżkami do spania z największym garażem w swojej kategorii.

Półintegra to cztery warianty. Unikalny w swojej klasie Evo 77 Plus z podwójną jadalnią i podwójnym, opuszczanym łóżkiem. Posiada 5 homologowanych miejsc siedzących do jazdy i 5 łóżek do spania.

Evo 95 Plus ma dwa pojedyncze łóżka po boku, które można przekształcić w przestronne łóżko małżeńskie. Posiada 5 homologowanych miejsc siedzących do jazdy i 5 łóżek do spania.

Evo 69 Plus oraz Evo 66 Plus mają centralne łóżko, takie jak to, które masz w domu. Evo 69 Plus posiada 5 homologowanych miejsc siedzących do jazdy i 5 łóżek do spania. Natomiast Evo 66 Plus posiada 4 homologowane miejsca siedzące do jazdy i 4 łóżka do spania. Kosztem jednej osoby dostajemy większy komfort dla pozostałych.

Wszystkie samochody sprowadzane przez nas do Polski, z wyjątkiem „zamówień pod klienta”, są wyposażane ponad standard.

Szczegółowe dane poszczególnych modeli przedstawiamy poniżej.

Partnerzy

zamknij [x]Informacje dotyczące prywatności.
Ta strona korzysta z plików cookies. Pliki cookies są zapisywane w celach funkcjonalnych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one zapisane w Twoim urządzeniu. Przeczytaj naszą politykę prywatności.