Serwis

Zajmujemy się profesjonalną naprawą kamperów i przyczep kempingowych. Posiadamy wyłączność licencyjną Master Diler CaravanRepair® in Poland.

Dzięki zaawansowanemu i opatentowanemu systemowi napraw jesteśmy w stanie w sposób niezauważalny przywrócić pierwotną strukturę profilowanych ścian w pojazdach rekreacyjnych.

Innowacyjna technologia CaravanRepair® pozwala na naprawę uszkodzeń ścian, dachów przyczep kempingowych i kamperów niezależnie od poziomu ich skomplikowania oraz wzoru. Powstała szkoda: wgniecenie, uszkodzenie na skutek gradu, pęknięcie, zarysowanie czy też przerwanie ciągłości struktury poszycia może zostać naprawione z zachowaniem dożywotniej gwarancji wykonanych napraw w naszym centrum serwisowym w Grudziądzu oraz sieci partnerskiej CaravanRepair®. Nasi specjaliści to dobrze wyszkolony zespół, który corocznie przechodzi obowiązkową certyfikację w centrum szkoleniowym w Holandii.

Jesteśmy częścią największej w Europie sieci specjalistów Caravanrepair®

Nasza metoda naprawy przyczep kempingowych i kamperów została zatwierdzona przez wszystkie firmy ubezpieczeniowe w Holandii i Niemczech, takie jak KTI, Kraftfahrzeug Technisches Institut, należące do około dwudziestu firm ubezpieczeniowych w Niemczech.

W oparciu o zdobyte doświadczenie oraz liczne kontakty w zakresie pozyskania oryginalnych części zamiennych naprawiamy większość znanych marek kamperów i przyczep kempingowych.

Zajmujemy się przeprowadzaniem napraw bieżących, konserwacją, przeglądami i przeróbkami aut.

W ramach oferty świadczymy: przeglądy instalacji gazowych, przygotowanie pojazdów przed sezonem i przeglądy po sezonie, naprawę lub wymianę uszkodzonych części (np. mebli, wyposażenia lub poszycia), naprawy lodówek, piecyków, bojlerów itp. Wykonujemy zabieg ozonowania części mieszkalnej auta / przyczepy – dezynfekcji wnętrza pojazdu oraz kompleksowego jego czyszczenia.

Specjalizujemy się także w niestandardowych przeróbkach stolarskich zabudowy, montażu anten satelitarnych, dodatkowych zamków, nagłośnienia i kina domowego, klimatyzacji, ogrzewania centralnego lub postojowego, bagażników rowerowych i motorowerowych, markiz, systemów samojezdnych w tym zawieszeń pneumatycznych, wymianę pieców, lodówek i przetwornic 230V.

Wkładamy serce w to co robimy a każdy kamper czy przyczepę w naszym serwisie traktujemy indywidualnie i dbamy jak o swoją własną. Nie zwlekaj z przeglądem lub naprawą na ostatnią chwilę.

Nie masz czasu? Przyjedziemy po Twoją przyczepę / kampera – wykonamy uzgodniony zakres prac i odstawimy pojazd pod wskazany adres!

Umów się do naszego serwisu! Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie!

Partnerzy

zamknij [x]Informacje dotyczące prywatności.
Ta strona korzysta z plików cookies. Pliki cookies są zapisywane w celach funkcjonalnych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one zapisane w Twoim urządzeniu. Przeczytaj naszą politykę prywatności.